Rita Ora publikon këngën ritmike me dy këngëtaret e njohura (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka zbuluar sot se ka bashkëpunuar me dy këngëtare të tjera të njohura, Sofia Reys dhe Anitta, për një projekt të ri.

rita oea

“R.I.P.” titullohet kënga më e re e tyre dhe është mjaft ritmike, duke na bërë kështu që të kërcejmë.

sofia

Ora nuk kishte njoftuar më herë për këtë bashkëpunim. Por sot ajo shprehet se shumë e lumtur që u bë pjesë e këtij projekti.

anita

“Shumë e lumtur që jam pjesë e RIP/ me të mrekullueshmet Sofia Reys dhe Anitta. Faleminderit të gjithëve për përkrahjen”, shkruan 28-vjeçarja në “Instagram”.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.