Rita flirton me boksierin McGregor

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë” derisa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor.

Jane Park i është sulur me kritika këngëtares kosovare Rita Ora pasi që ajo postojë disa fotografi me boksierin duke e shfrytëzuar mbrëmjen gala të modës si “një natë takimes”.

Në fakt edhe Rita kishte cicëruar në Twitter një thënie të këtillë me titull “Date Night” ku ishte në fotografi me boksierin.

Loading...

Të dy shihen duke flirtuar me njëri-tjetrin dhe si duket ja kanë kaluar mirë gjatë natës së mbrëmshme.

 

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.