Revista franceze për Heidi Lushtakun: Kështu i dolën c…. modeles kosovare

Modelja kosovare, Heidi Lushtaku ka zënë ballinën e revistës franceze “Closer” . Lushtaku u paraqit në Festivalin e Filmit në Kanë këtë verë, por Heidi ra në sy për një paraqitje tepër seksi të saj

Edicioni i 72-të i Festivalit Ndërkombëtarë të Filmit në Kanë, i cili përfundoi më 14, kishte të ftuar edhe Heidi Lushtakun që për çudi revista e cilëson si turke.

Megjithatë, Heidi është kosovare dhe është gruaja e boksierit Robin Krasniqi, i cili këtë vit humbi titullin e kampionit të Europës në boks.

Heidi, në këtë ceremoni ishte paraqitur me një fustan të tejdukshëm derisa gjatë pozimit para aparateve asaj i ka dal jashtë njëri prej gjokseve të saj.

Zakonisht në Festivalin e Kanës ndodhin gjëra të tilla kurse sivjet radha ka qenë e Heidit. Vitin e kaluar, kjo i kishte ndodhur aktores franceze Sophie Marceau dhe aktores meksikane, Patricia Contreras.

VIP-a të tjerë të cilët lejuan që gjoksi i tyre të ekspozohet para publikut gjatë festivalit janë edhe supermodelja çeke, Petra Nemcova, modelja Virginie Ledoyen dhe ylli i emisioneve televizive Farrah Abraham. /GazetaExpress/

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.