Rama”qeras” ndjekësit në FB me një lajm të mirë, ja mesazhi që jep me këtë video

Me nje video me pamje fantastike te bregdetit shqiptar dhe mbresat e pushuesve skandinave kryeministri Edi Rama ka uruar sot gjithe shqiptaret per nje dite te mbare.

“MIRËMËNGJES 😀dhe me këtë lajm për Shqipërinë turistike në mediat skandinave, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”- shkruan Rama.

Ndiqni videon per te pare se si na komentojne ne mediat skandinave:

.

MIRËMËNGJES 😀dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë turistike në hapësirën skandinave, nga ana e agjensisë globale të turizmit “Apollo”, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Posted by Edi Rama on Friday, January 12, 2018

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.