Rama tregon dy projektligjet në FB

Rama ka “qerasur” ndjekesit e tij në Fb me foton e dy projektligjeve që i dergohen kuvendit per miratim. Ndalimin me 31 dhjetor të basteve e kazinove elektronike dhe ligji për kufizimin maksimal të kontakteve të të dënuarve për krim të organizuar me botën brenda e jashtë burgut, Rama  shkruan: Beso dhe kontrollo

U nisën për parlament ligji për ndalimin në 31 dhjetor të basteve e kazinove elektronike dhe ligji për kufizimin maksimal të kontakteve të të dënuarve për krim të organizuar me botën brenda e jashtë burgut po e po👊
#eGjithëVëmendjapërJu

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.