Rama “qeras” me videon: Ç’thonë të huajt që kanë vizituar Parkun e Amantias

Kryeministri Rama e ka nisur diten sot duke ndare me ndjekesit e tij ne Facebook nje video nga pershtypjet e turisteve te huaj qe kane vizituar Parkun e Amantias. Ka mes tyre qe jane rikthyer ta shohin, aq shume e kane pelqyer, ka edhe per here te pare qe kane mbetur te befasuar.

.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto mbresa fantastike të turistëve edhe më të shumtë këtë vit në Parkun e Amantias, ju uroj një javë të mbarë 🌹

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 12. August 2018

 

 

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto mbresa fantastike të turistëve edhe më të shumtë këtë vit në Parkun e Amantias, ju uroj një javë të mbarë 🌹”- shkruan Rama. 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.