Rama ka “qerasur” edhe sot ndjekesit me nje video per portalin e ri….

Rama ka “qerasur” dhe sot ndjekesit e tij ne FB me nje video si mund te hapin portalin e  ri…..

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë video informuese mbi hapat e thjeshtë që duhet të merrni për tu bërë pjesë e portalit “Infermierë për Shqipërinë”, e vetmja mundësi punësimi reale në institucionet e sistemit shëndetësor sot, sipas një sistemi transparent të vlerësimit të meritës, ju uroj një ditë të mbarë 😊 #Shqipëriaqëduam🇦🇱🇪🇺#Shëndetësiaqëduam🚐🚁🏥Rregjistrohuni dhe konkuroni! www.infermierepershqiperine.al

Posted by Edi Rama on Wednesday, January 10, 2018

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.