Rama ka një ftesë për shqiptarët te aplikojnë…

Kryeministri Rama e ka nisur diten me nje ftese per gjithe shqiptaret e interesuar qe duan te perfitojne nga programet mbështetëse në bujqësi. Me nje video informuese, postuar ne faqen e tij ne Facebook, Rama fton te interesuarit te aplikojne filluar nga 30 Nëntori me projektet tuaja për zhvillimin e fermës e të ekonomisë në fshat.

Mesazhi i Rames 

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë ftesë për të përfituar nga programet mbështetëse në bujqësi dhe të aplikoni duke filluar nga 30 Nëntori me projektet tuaja për zhvillimin e fermës e të ekonomisë në fshat, ju uroj një ditë të mbarë 🌽🍅🌾

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.