Qafë-Botë/ Kalon kufirin me ‘Benz-in’ të mbushur me drogë, arrestohet 49 vjeçari

Një 49 vjeçar është kapur në doganën e Qafë Botës me një sasi lënde narkotike të konsiderueshme.

Bëhet me dije se shtetasi Fatos Alushllari i lindur në Grmash dhe banues në Tiranë është ndaluar nga autoritetet në doganë.

Loading...

Gjatë kontrollit është konstatuar se në mjetin që ai drejtonte tip Mercedez-Benz me targa AP125FS kishte të fshehura lëndë narkotike.

Arrestimi është bërë para mesnatës së mbrëmshme e ndërsa ende nuk ka informacione për sasinë dhe llojin e drogës së sekuestruar.

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.