Prekni “TELAT E ZEMRES” te Era Rusit dhe Remzije Osmanit….

Kengetarja e njohur ka publikuar videoklipin e saj te ri, nje bashkepunim i sukseshem me kengetaren nga Kosova Remzije Osmani.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.