Porosia e kryeministrit : “Kujdes k*ra, mos flisni në telefon”

Nderkohe qe kryeministri Edi Rama, gjate mbledhjes se sotme te Kryesise se PS ka dhene porosi te vecanta per javen e fundit te fushates dhe per diten e zgjedhjeve, per te cilat ka kerkuar te dokumentohet gjithcka, aleati i Bashës, njeheresh kreu i PDK-së, Nard Ndoka nuk e ka kursyer ironine, duke ‘leshuar’ edhe pak fjalorin.

nardi-ndoka-1

 

 

Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, ai shkruan “Rama jep porosite e fundit: kujdes k..ra, mos flitni me ne telefon!.

1

Kujojme qe se fundi, ne nje sere pergjimesh te publikuara nga Bild jane kapur zyrtare te larte te PS, deputete me persona me precedente si ne rastin e dosjes 339 ne Durres, nderkohe qe te tjere, madje ministra jane pergjuar ne biseda jo etike, si ne rastin e dosjes 184 per zgjedhjet ne Diber.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.