Policia ndalon studenten Viosana Kokla per Borchard

Turp. Skandal. Policia sapo ndalon studenten Viosana Kokla per Borchard. – Ky eshte denoncimi qe sapo ka bere ne rrjtete sociale, petrit Vasili, nenkryetari i LSI,.

“Studentja Viosana Kokla ndalohet nga policia per hesap te Borchard. Edi Rama shfrytezon Borchard per tu hakmarre me Viosanen studentes se arkitektures qe e kryqezoi kryeministrin. Turp.Turp.Turp Policia nuk ndalon kriminelet dhe te korruptuarit por me urdher te Edi Rames do qe tju mbylle gojen te rinjve. Shiheni videon kur kryqezohej Edi Rama.”

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.