Policia ka mundur te lokalizojë vrasësin

Të gjithë po presin zhvillimet më të fundit të ngjarjes së rëndë në Selenicë. Policia është vënë në ndjekje të autorit dhe bën thirrje që qytetarët të kenë kujdes sepse ai është akoma i armatosur.

Policia ka 6 orë që ndjek Ritvan Zykaj por burime konfidenciale bejne me dije ka vetem nje lokalizim  të vendndodhjes se tij. Habit shumë fakti që ai arriti të hynte në facebook dhe të komentonte tek fotoja e tij.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.