Policia jep detajet/ Të shtënat më Vlorë, një person në gjendje të rëndë (FOTO)

Të shtëna me armë zjarri jane shenuar ne Vlore pasditen e sotme.

93f1dfcb-9205-490a-ae5e-110464f9b1bb

Mesohet se eshte qelluar drejt nje makine tip Audi me targë “AA 633 VC”.

Nje person ka mbetur i plagosur rende me plumb ne gjoks.

I plagosuri eshte transportuar ne spital.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per te rene ne gjurmet e autoreve.

Njoftimi ipolicise:

Vlorë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 17:40, në lagjen “Pavarësia” dyshohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një automjeti e për pasojë ka mbetur i plagosur nje 41-vjeçar. Ai po merr ndihme mjekesore në spital.

Në afërsi të stacionit të trenit, Policia ka gjetur duke u djegur nje automjet, i cili dyshohet të jetë përdorur nga autorët për fshehjen dhe largimin e tyre.

Shërbimet e policisë po krehin zonën për të bërë të mundur kapjen e autorëve .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, si dhe identifikimin e autorëve.

c09377cd-c3c1-44be-9fac-4cda5c51a80a

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.