Pogba shpërfill Ronaldon: Messi është mbi gjithë të tjerët

Debati se cili është futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo, s’ka të ndalur dhe i fundit që e ka dhënë mendimin e tij për këtë çështje është mesfushori francez i Manchester United, Paul Pogba.

“Barcelona ka lojtarë të mrekullueshëm, dhe mbi të gjitha, ata e kanë një lojtar të jashtëzakonshëm, i cili është mbi të gjithë të tjerët”, ka thënë Pogba, gjatë një konference për shtyp para ndeshjes së Francës.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.