PËRSE PD DHE LULI NUK REAGOJNË PËR PARAKALIMIN KOREANOVERIOR TË FËMIJËVE PARA KRYEMINISTRISË NË 1 QERSHOR?!

Av Altin Goxhaj 

Asnjë reagim zyrtar as nga Lulzim Basha dhe as nga Partia Demokratike e Shqipërisë (Sali Berisha e postoi skandalin i pari dhe disa përfaqësues të tjerë të PD por jo Republiksat e rinj të Lulit) për këtë ngjarje të komunistizimit të shoqërisë, skandal më i rëndë se të gjitha posterat dhe enverizmat e tjerë të deritanishëm të marrë së bashku!!!

Ky parakalim para Kryeministrisë që ndodhi dje, sot ndodh vetëm në Korenë e Veriut dhe.. në Shqipëri!!!
Kur ju thirrëm në protestën e parë në 31 Dhjetor 2013 pas shfaqjes së parë të simbolikave të komunizmit dhe enverizmit në 29 Nëntor na thanë lejini këto fantazi se komunizmi ka vdekur! Ja tani!

Rilind Tradita e Lavdishme e Parakalimeve të Fëmijëve para Udhëheqjes 
 EDHE EDVERI SI ENVERI!
Rilindi sot me rastin e 1 Qershorit Tradita e Lavdishme e Parakalimeve të Fëmijëve para Udhëheqjes 

Rilind Tradita e Lavdishme e Parakalimeve të Fëmijëve para Udhëheqjes 🙂

EDHE EDVERI SI ENVERI!Rilindi sot me rastin e 1 Qershorit Tradita e Lavdishme e Parakalimeve të Fëmijëve para Udhëheqjes 🙂

Posted by QEVERIU on Friday, June 1, 2018

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.