PËRHAPI LAJMIN E INFARKTIT, RAMA I KTHEHET KEQ GAZETARIT: NJË ÇIM KADRI I SPIKATUR! O ZOT…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas katër ditësh që po qarkullon lajmi i shëndetit të tij.

Gazetari Çim Peka, ishte ai i cili tha se Rama ishte shtruar në një spital në Berlin me emrin Mustafa Rama.

Kryeministri, duke folur me zë dhe figurë nga Tirana e cilësoi këtë qesharake.

“Një Çim Kadri i spikatur, që flet në emër të udhëheqjes suaj tregon se unë qenkam shtruar prej katër ditësh në spital me emrin Mustafa Rama, dmth me një emër fallco e mbiemrin tim. O zot për të qeshur për mua por për të qarë për ju. Zgjohuni dhe dilni nga ëndrra e rrëmujës shkatërrimit që shohin udhëheqësit tuaj dritëshkurtër dhe pa të ardhme

Nejse, edhe njëherë, kaloni bukur që të gjithë nesër do dëgjohemi nga Kongresi ynë i fitores së qershorit që po vjen”, u shpreh Rama.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.