Përballja EPIKE e Ramës me Gjuzin: Kokë e zbrazët. Deputeti s’i ndahet. Kryeministri i lutet 3 herë: Për atë shami…

Teksa fliste për presidentin Ilir Meta, dhe rolin e tij në konflikt, ndërsa Gjuzi i kërkoi të fliste për BILD.
TIRANE– Kryeministri Edi Rama e ka patur të vështirë përballjen në Kuvend me deputetin e ardhur në Kuvend  nga listat e PD, Kujtim Gjuzi.

Teksa fliste për presidentin Ilir Meta, dhe rolin e tij në konflikt, ndërsa Gjuzi i kërkoi të fliste për BILD.

Rama tha se përgjimet e BILD dalin për kokat e zbrazuara si të Gjuzit.

Replika e plotë:

Kujtim Gjuzi: O zotëri fol për përgjimet e BILD

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.