Peqin aksidenti/ Makina del nga rruga, plagoset rëndë shoferi

Plagoset rende drejtuai i mjetit, pas nje aksidenti qe ndodhi mengjesin e sotem ne aksin rrugor rrugor Peqin-Elbasan. Sipas te dhenave te para raportohet se makina ka dalë nga rruga në fshatin Lolaj.

Nderkohe qe drejtuesi i mjetit 26 vjecari me iniciale E.F., banues në fshatin Pekisht, është në gjendje të rëndë për jetën. Ai është transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.