PD njofton konferencë të jashtëzakonshme për shtyp

 ‘Me zë e figurë’, çfarë do të publikojë PD në orën 13:30…

 Partia Demokratike do të publikojë të tjera prova kundër Fatmir Xhafajt.

Ishte vetë kreu i PD-së Lulzim Bashës që në fund të fjalës së tij në Kuvend u shpreh se do të ketë prova të reja ‘me zë dhe figurë’.

Për këtë arsye PD ka lajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme në orën 13:30.

‘Lajm i fundit: Konferencë e jashtëzakonshme për shtyp në Partinë Dmeokratike në orën 13.30’, thuhet në një njoftim të PD.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.