Pas lajmeve për tradhti, Barack Obama ka një këshillë për Jennifer Lopez e të dashurin e saj

Pak ditë më parë, këngëtarja e famshme Jennifer Lopez mori një propozim për martesë shumë romantik nga i dashuri i saj, Alex Rodriguez.

jlo1

Çifti ndodhej me pushime, kur Alex vendosi që me një unazë me diamant super të madh t’i kërkonte JLo që të martohej me të.

ALEX JLO1

E lidhur me fejesën e tyre, ish-Presidenti amerikan Barack Obama ka vendosur që t’u shkruaj një letë dhe t’i urojë.

1000509261001_2008586720001_BIO-Barack-Obama-SF-FIX-Retry

Urimi i Obama-s ishte sipas mënyrës tradicionale, duke përdorur një stilolaps dhe një letër, ndryshe nga koha e teknologjisë.

“Jennifer dhe Alex. Michelle dhe unë duam t’ju urojmë në fejesën tuaj. Pas 26-vitesh bashkë, ne mund t’ju themi se pavarësisht sfidave që mund të sjellë jeta, nëse ndahen me njeriun që do, i bën gjërat më të bukura”, shkruhet në kartolinën e Obama-s.

alexobama-wedding-66415

Ishte ish-lojtari i bejsbollit, Alex ai që e publikoi letrën në rrjetet sociale, me mbishkrimin se ky gjest do të thoshte shumë për ta.

Ndërkohë kujtojmë se Michelle dhe Barack u martuan në 1992-shin.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.