Pas humbjes së Skënderbeut/ Kjo është renditja e Superligës, ja kush kryeson…

Skënderbeu ka pësuar humbjen e parë të sezonit pasi Teuta e ka mposhtur me rezultatin 2-0.

Menjëherë pas kësaj humbje janë Kukësi dhe Partizani, që kryesojnë Superligën me nga 13 pikë të grumbulluara, me verilindorët që mbajnë vendin e parë prej golavarazhit më të mirë.

Më pas, ndjekin korçarët me 11 pikë, ndërsa Flamurtari me 10 pikë, në vendin e katërt, po aq sa Laçi.

Ja renditja pas javës së 6-të:

Image

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.