Pas humbjes , kandidatja e BD-së për Vlorë zhvishet …

Ish-kandidatja e Bindjes Demokratike në bashkinë e Vlorës Valbona Mezini ka postuar një foto nga pushimet. Gazetarja   nuk I ka shpëtuar “virozës” që ka prekur thuajse të gjithë figurat politike këtë verë.

Madje, ka guxuar duke dalë edhe e shtrirë në breg me rroba banjo dhe një pamje deri diku jo të përditshme për një politikan.

Megjithatë, ajo e konsideron veten si një ‘helm për gjarpërinjtë’ përmes dixhiturës që ka postuar. E habitshme por ja që edhe kandidatët për krerët e bashkisë apo çdo posti tjetër kanë një anë ironike ku ato nuk ngurojnë të shfaqin edhe veten më ‘zbuluar’.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.