Pas 17 vjetësh çifti shfaqet bashkë në tapet të kuq

Për kënaqësinë e fansave të tyre kudo në botë , Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë bërë diçka këtë fundjavë që kurrë nuk e kishin bërë më parë (të paktën, jo publikisht), u shfaqën në një eveniment së bashku. Çifti, të cilët kanë qenë së bashku që nga viti 2012 dhe u martuan në vitin 2015, dolën në tapetin e kuq së bashku për herë të parë si çift në mbrëmjen e së dielës.

Janë fotografuar dhe në vitin 2000 së bashku, por atëherë vetëm si shokë.

Loading...

Sa për ngjarjen e mbrëmshme, aktorët ishin të pranishëm për të marrë pjesë në ceremoninë e  Qendrës Kërkimore të NASA Ames në Mountain View, Kaliforni, që shpesh konsiderohet “Oskari i shkencës”. Atje, Kunis paraqiti një çmim gjatë ceremonisë në e Universitetin e Oksfordit, Kim Nasmyth.

Kunis shpjegoi se ajo ende ndihet sikur është në “fazën e muajit të mjaltit” pavarësisht se ka qenë me Kutcher për vite me rradhë.

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.