VIDEO/Parukieres në Vlorë i vënë tritol në dyqan, policia …

Nje parukiereje i kane vene tritol ne dyqanin e saj ne lagjen Isa Boletini ne Vlore.

Nuk ka te dhena per autorin e ngjarjes deri tani, teksa policia ka nisur hetimet. Blute kane marre ne pyetje pronaren e parukerise e cila do te tregoje nese ka te dyshuar.

Nuk ka te dhena per autorin e ngjarjes deri tani, teksa policia ka nisur hetimet. Blute kane marre ne pyetje pronaren e parukerise e cila do te tregoje nese ka te dyshuar.

7564bf8a-7263-4f94-a834-fc01e9cd7164

NJOFTIMI

Vlorë

Informacion paraprak

Më datë 14.08.2018, në lagjen ”Isa Boletini” është dëmtuar dyshohet me lëndë plasësë qepeni dhe dera e një parukerie në pronësi të shtetasit J.R..

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.