Parashikimi i horoskopit, 26 dhjetor 2018

DASHI

Yjet gjatë ditës së sotme ju këshillojnë të tregoheni të kujdesshëm me sjelljet tuaja në planin afektiv, nëse dëshironi që të evitoni problemet me partnerin. Në ambientin e punës nuk do të mungojnë vlerësimet sot.

DEMI

Gjatë ditës së sotme do të dini të përballeni me problemet me mjaft vendosmëri. Në ambientin e punës do të vlerësoheni për profesionalizmin tuaj. Në  aspektin afektiv do të kaloni një ditë të këndshme.

BINJAKET

Këtë periudhë yjet ju sugjerojnë ti kushtoni më shumë vëmendje punës suaj pasi rrezikoni të bëni gabime të shkak të shpërqendrimit. Në planin afektiv përpiquni të mos jeni shumë agresivë.

GAFORRJA

Gjatë ditës së sotme mund të vendosni një ndryshim për sa i përket punës suaj falë një telefonate që mund të merrni. Në aspektin afektiv do të jeni të rrethuar nga persona pozitivë që ju duan shumë.

LUANI

Do të keni mundësi të realizoni një projekt e kjo gjë do ju entuziazmojë duke ua bërë ditën akoma e më të gëzueshme. Në planin afektiv do të konsolidoni më tej marrëdhënien tuaj me partnerin.

VIRGJERESHA

Do të jeni mjaft të ashpër sot duke mos dëgjuar asgjë nga ato që ju thotë partneri. Në punë edhe pse mund të përballeni me impenjime të shumta përsëri do të dini tu jepni drejtimin e duhur gjërave.

PESHORJA

Në këtë ditë ju do të ndjeheni shumë të aftë dhe nuk do të hiqni dorë nga asgjë, pavarësisht angazhimeve të punës. Në sektorin e miqësisë të kaloni një mbrëmje të këndshme në shoqërinë e miqve tuaj.

AKREPI

Gjatë ditës së sotme ndikimet planetare ju këshillojnë të tregoheni më miqësorë në ambientin tuaj familjar duke marrë dhe përgjegjësi mbi vete. Në fushën e ndjenjave duhet të bëni një selektim mes miqve për të jetuar më mirë raportin tuaj.

SHIGJETARI

Duhet të jeni të vëmendshëm e tu kushtoni vëmendje gjërave që bëni në ambientin e punës. Në aspektin afektiv  do të mbizotërojë një harmoni mjaft e mirë.

BRICJAPI

Gjatë ditës së sotme  ndoshta nuk do të jeni në formë të mirë fizike por do të përpiqeni të përfundoni impenjimet tuaja në punës. Në aspektin afektiv mos kundërshtoni për çdo gjë por bëni mirë të pranoni një propozim që do u bëhet nga partneri juaj.

UJORI

Gjendeni para disa vendimeve te vështira te cilat po ju pengojnë që të shikoni me qartësi situatën ku ndodheni. Konsultohuni edhe me të tjerët para se te merrni një vendim.

PESHQIT

Gjatë ditës së sotme parashikohen raporte mjaft të mira me partnerin duaj, mund të merrni një telefonatë apo një mesazh ngacmues. Në ambientin e punës do të merrni një lajm pozitiv sot.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.