Paketa anti-shpifje, Rama ironizon PD: Do lënë çizmet gjyqeve, inaugurohet Fondi i Edukimit nga një shpifje e PD për Erionin

Ne nje postim te bere ne Twitter pak minuta me pare kryeministri Edi Rama shkruan se eshte inaguruar Fondi i Edukimit, nga nje shpifje e PD per Erion Veliajn.

“Inaugurohet Fondi i Edukimit nga një shpifje e PD për Erion Veliaj
Kontributi i parë për një bibliotekë shkolle në Kodër-Kamëz
Gati 12 paditë e para Antishpifje nga ana ime. Në përpunim nja dy duzina të tjera.
Kjo opozitë si Liza në botën e çudirave do lerë dhe çizmet gjyqeve”, shkruan Rama.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.