Elvana këngë si Luana…

Rreth një javë më parë, Elvana Gjata solli këngën e saj më të re në bashkëpunim me Capital T, të titulluar “Fustani”. Kënga ishte disi komerciale, jo shumë impenjative, me ritëm dhe…
Read More...

Meta publikon komentin epik

Presidenti Ilir Meta nuk i është ndarë as kësaj të diele të nxehtë, debatit politik mbi votimin e 30 Qershorit. Sa me humor, sa me ironi, Meta i ka thirrur në një “takim”…
Read More...