Padia e Veliajt ndaj Krajës/ Basha: As Rama dhe as kamikazja e tij nuk do ja mbyllin gojën opozitës

Kreu i opozitës Lulzim Basha, ka reaguar pas padisë që Regleta Panajoti bëri ndaj Akil Krajës, duke e akuzuar atë për shpifje.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se as Panajoti, as rama dhe as vrasësi i Ardit Gjoklajt nuk do t;i mbyllë gojën opozitës.

Ja statusi i Bashës:i

As Edi Rama as kamikazja e tij e korruptuar Regleta Panajoti që dënon për shpifje opozitarin Akil Kraja sepse denoncoi rritjen e çmimit të ujit nga vrasësi i Ardit Gjoklajt, nuk do na e mbyllin dot gojën. Fundi i tyre është i afërt dhe i ngjashëm me atë të diktaturës.

Image

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.