Pacolli çon në qiell Dua Lipën

Zv/kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AKR’së Behgjet Pacolli, ka vlerësuar sot lartë këngëtaren Dua Lipa.

Dua Lipa dhe kënga e saj “New Rules” sot u shpallë njëra prej këngëve më të mira të këtij viti më 2017 nga revista TImes.

Kjo nuk ka shkuar edhe pa u vërejtur nga Pacolli i cili ja ka dedikuar asaj një status në Facebook.

Loading...

“Dua Lipa i mposhti të gjithë: “New Rules” kënga më e mirë e vitit 2017! Një tjetër sukses nga Diaspora jonë. Kosova është një burim i yjeve botëror”, ka shkruar Pacolli.

 

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.