Ora zhvishet për këngën e re, poston videon nudo në “Instagram”

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka vendosur që të shfaqet nudo për të promovuar këngën e saj më të re, “Let you love me”.

rita ora

27-vjeçarja me origjinë shqiptare ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto ku shfaqet duke mbuluar zonat intime me duar. Ndërkohë e vetmja gjë që ka veshur Rita janë një palë dorashka të kuqe.

Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 25 milionë klikime.

View this post on Instagram

LET YOU LOVE ME – LINK IN BIO

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Ndërsa me fotografinë seksi, Rita ka qëllim ta promovojë edhe në “Spotify”, “Google Play” dhe “iTunes”.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.