Operacion i madh i Antidrogës në Qafë Thanë

Një operacion i madh antidrogë po zhvillohet në pikën kufitare të Qafë Thanës.

Policia e Elbasanit dhe FNSH janë duke kontrolluar një furgon, që dyshohet se transportonte drogë.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.