“O k*qe kandari po të përdorin”, Muç Nano i nxjerr nervat në emision Salianjit

Deputeti Ervin Salianji ka qenë sot në “Opinion” për të folur rreth çështjes “Babale”.

Ai ka publikuar një video ku Alfred Alizotitregon se është kërcënuar që të thotë se ishte ai që e bëri zërin e Agron Xhafës.

Mirëpo në debat e sipër deputeti Salianji është përplasur me gazetarin Mustafa Nano.

Debati madje ka degjeneruar në fjalë të rënda dhe ofendime.

Mustafa Nano e ka quajtur Salianjin një “dhi e zgjebosur”, “zar i vogël”.

Nano dëgjohet tek i thotë i nevrikosur:

Mor idiot çfarë jeni ju që mbroni këta. Ti je një palaco, bashkë me shokë të tjerë. Mua më bën përshtypje se je edhe dhi e zgjebosur edhe bishtin përpjetë. Po unë të shoh çfarë bën gjithë ditën. Nuk e ke merituar as që të kam dhënë dorën nja dy herë. O k*qe kandari po të përdorin”

Por Salianji ka thënë se këto ishin provokime me qëllim për të hequr vëmëndjen nga skandali i audio-përgjimit të vellait të Ministrit të Brendshëm.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.