Nuk ndalet Rama në polemikën me Kadriun e fejsbukut, tani e quan “qirie “Kadriu!

Rama u përgjigjet akuzave për Bularatin

Kryeministri Edi Rama ka nje pergjigje per gjithe ata qe e kritikuan dhe akuzuan se dje me deklaraten e tij per gjithe sa ndodhi ne varrimin e Kacifas ne Bularat i hodhi benzine zjarrit.

Njeheresh reagon edhe per ata qe e shigjetuan se ne heshtje pranoi perdhosjen e vendit nga ekstremistet greke.

 

Me nje shenim ne rrjetet sociale, Rama nuk e ka kursyer ironine ne pergjigjen e tij, teksa thote se “S’ka më mirë se sa i sulmuar nga dy palë qirie Kadrinj që s’i duhen dreqit”.

Postimi i Rames 

Sipas kokave të përndezura të politikës greke e kazanëve të atjeshëm, dje i paskam hedhur benzinë zjarrit, ndërsa sipas Kadrinjve tanë politikë e mediatikë paskam pranuar në heshtje përdhosjen e vendit! S’ka më mirë se sa i sulmuar nga dy palë qirie Kadrinj që s’i duhen dreqit😉

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.