Nuk fshihet më, Trejsi Sejdini tregon jaranin që e shoqëron

Trejsi Sejdini u bë e njohur pas një videoskandali që u bë virale në rrjetet sociale. Adoleshentja shihej teksa së bashku me një grup miqsh dhunonin një djalë, dhe kështu mori pseudonimin si ‘gangsterja e Elbasanit’.

Ndërsa këtë vit si “Miss Universe Albania” dhe pritet që shumë shpejt të na përfaqësojë në Amerikë.

Këto kohë bukuroshja duket se i është kushtuar tërësisht pushimeve dhe jetës private. Nuk kanë qenë të pakta postimet e saj në rrjetet sociale.

Si rrallëherë, Trejsi ka nxjerrë një foto në “Instastory”, në të cilën shfaqet e shoqëruar nga i dashuri, që nuk ka dashuri t’i tregojë fytyrën.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.