Një tjetër prezantuese e Top Channel shkon në TV Klan, ja kë emision do prezantojë

Tash e disa muaj janë përhapur zëra se një emision i ri do fillojë në “TV Klan” i cili do i kushtohet operacioneve plastike e duket se projekti është konkretizuar dhe është zgjedhur edhe prezantuesja.

“Blitz.al” shkruan se do të jetë Kiara Tito, prezantuesja që dikur e shihnit tek “Top Select në Top Channel”, që do të prezantojë emisionin mbi operacionet plastike në “TV Klan” dhe pjesë e tij do jetë gjithashtu edhe Skerdi Faria i njohur si Doktori i VIP-ave.

Loading...

Thuhet se xhirimet kanë nisur, por nuk dihet ende data se kur do të nisë transmetimin ky emision ku do të marrin pjesë VIP-a shqiptarë e do të flasin për operacionet që kanë kryer.

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.