Një kamion dhe një biçikletë/ Aksident i rëndë në Durrës, një person humb jetën

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Durrës mbrëmjen e së martës.

Si pasojë e aksidentit njoftohet se ka ndërruar jetë një person.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në kilometrin e dytë nga Durrësi për në Tiranë në afërsi të mbikalimit të Shkozetit.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.