Një ditë pas vdekjes së nënës, modelja “djeg” rrjetin me fotot seksi

Të enjten ajo iu rikthye punës, një ditë pas vdekjes tragjike të nënës së saj, Christine, në moshë 64-vjeçare.

24-vjeçarja seksi i “la pa frymë” të gjithë teksa u shfaq e veshur me një palë bikini të holla ngjyrë ari.   

 

Demi Rose5

Modelja britanike me mbi 9 milionë ndjekës në “Instagram”, tregoi edhe një herë tjetër format e saj bombastike, shkruan “Daily Mail”.

Ndërkohë Demi publikoi një video në “Instastory” ku tregonte se po bëhej gati për setin e ri fotografik, dhe falënderonte fansat për dashurinë dhe mbështetjen që i kanë dhënë deri tani.

Demi Rose6Demi Rose4Demi Rose3Demi Rose2Demi Rose1Demi Rose

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.