Neymar-Real, dalin lajme të reja nga Spanja

Vazhdon telenovela Real Madrid- Neymar. Skuadra spanjolle ka kohë që e kërkon brazilianin e PSG-së por asnjëherë nuk pat një marrëveshje konkrete.

Duket se diçka e re del në terren. Mediat spanjolle aludojnë se agjenti i Neymar ka kontaktuar me drejtuesit e Real Madrid dhe këtë verë mund të zyrtarizohet kalimi.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.