Në prag të zyrtarizimit të lidhjes me Flori Mumajesin, Liberta bën ‘’lëvizjen’’ e radhës

Liberta Spahiu duket se është duke jetuar momente të arta në karrierë, po aq sa edhe në jetën personale teksa është lidhja e saj me muzikantin Flori Mumajesi po shkon drejt zyrtarizimit.

Loading...

Mes të tjerash vetëm pak ditë më parë moderatorja festoi ditëlindjen e saj të 33-të. Por mesa duket ky fillimviti ka nisur me ndryshime për të dhe kështu nga një brune e lindur, shpesh herë moderatoren e Prive e kemi parë të “luaj” me ngjyrën e flokëve. Mesa duket ajo ka vendosur të duket ndryshe nga viti që lamë pas dhe i ka shndërruar një flokët në ngjyrë karotë

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.