Ndeshjet në Champions League, këto janë rezultatet dhe surprizat

Kanë përfunduar ndeshjet e ditës së sotme për javën e katërt Interi ka marrë një barazim shumë të vlefshëm 1-1 në “San Siro” përballë Barcelonës.

Ndërsa edhe Napoli ka barazuar 1-1 ndaj PSG-së.

Pa dyshim që surpriza më e madhe e ditës së sotme është humbja 2-0 e Liverpoolit përballë skuadrës serbe të  Crvena Zvezda.

Ja rezultatet:

FK Crvena zvezda 2 – 0          Liverpool

Monaco 0 – 4   Club Brugge KV

Atl. Madrid 2 – 0         Dortmund

FC Porto 4 – 1 Lokomotiv Moscow

Inter 1 – 1        Barcelona

Napoli 1 – 1     Paris SG

Schalke 2 – 0   Galatasaray

Tottenham 2 – 1           PSV

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.