Mourinho provokon sërish tifozët e Juventusit

Nëse ndeshjen e kaluar iu kujtoi me tre gishta tripletën e vitit 2010 me Interit, mbrëmjen e sotme, Morinho ka provokuar sërish tifozët e Juventusit.

Manchester United fitoi me përmbysje 1-2 brenda në Torino dhe menjëherë pas vërshëllimës përfundimtare, Mou hyri në fushë dhe vuri dorën në vesh, duke nxitur tifozët që ta shanin edhe më shumë.

Ky moment u shoqërua me pak tension në fushë.

Ishte mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonuçiqë iu afrua teknikut, bashkë me Bentakur dhe i kërkuan që të mos vazhdonte më me provokimet ndërsa nga tribunat nuk kursenin sharjet.

Pamjet po bëjnë xhiron e internetit…

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.