MOTI/Si do të jetë dita e parë e vitit të ri 2018

1 janari 2018  do të nisë me reshje shiu.

“Edhe e hëna dhe e marta që sjellin një rritje të temperaturave nuk do të mund ta shkrijnë dëborën që ka rënë.

Besoj që në 70% të zonës malore ka dëborë të dukshme dhe në natën e ndërrimit të viteve.

Loading...

Reshje shiu në zonat e ulëta e bregdetare dhe reshje të pakta dëbore në pjesën e zonave malore.

Të mërkurë dhe të enjte pritet një shkëputje e vranësirave, dhe me tendencë që reshjet rikthehen në fundjavë”, thotë meteorologia Tanja Porja.

 

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.