Mos e humbni / Një video me momentet më të çmendura të Edi Ramës! Ja çfarë thirrje bën…

Anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana ka shpërndarë një video në të cilën shfaqen momentet më të çmendura të kryeminsitrit, Edi Rama.

Pojana gjithashtu ka bërë thirje që të bëhemi së bashku në 16 Shkurt, Edi Rama dhe klika e Rilindjes duhen shkulur nga rrënjët.

Postimi i plotë:

Një i çmendur ka marrë në dorë fatet e vendit!
Mjafton të shikosh këto pak sekonda nga daljet publike të ER, për të kuptuar se fatet e Shqipërisë janë në rrezik!
Një njeri i pacipë që guxon të kaloj çdo limit të mendjes njerëzore vetëm për para, pushtet dhe protagonizëm.
Në 6 vite e ka zhytur vendin në varfëri dhe skamje, duke i detyruar shqiptarët dhe veçanërisht të rinjtë të largohen nga vendi!
Në 16 Shkurt, Edi Rama dhe klika e Rilindjes duhen shkulur nga rrënjët!
Të bashkohemi pa asnjë dallim, për të ardhmen, për prespektivën tonë europiane dhe mbi të gjitha për Shqipërinë!
🇦🇱🇪🇺

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.