Moderatorja jep këshilla për seksin

Moderatorja Aulona Musta, ndërsa ka folur mbi jetën seksuale, tha se seksi është shumë i rëndësishëm për të dhe partnerin e saj, dhe se për këtë, ajo përpiqet që ta mbajë sa më gjallë atë.

E ftuar në emisionin “Treshat”, Musta u foli hapur, ndërsa tha se kur martohesh nuk bën seks siç bën kur sapo je njohur.

 

Aulona-Musta7

“Nuk bën seks siç bën kur sapo je njohur, por ne përpiqemi që ta mbajmë sa më të gjallë dhe të kënaqemi sa më shumë sepse për të dy ne seksi është shumë i rëndësishëm”, u shpreh moderatorja.

Sipas moderatores seksi është më i mirë kur je i palestruar. “Nuk dua të gjykoj njeri por duke filluar nga fakti që je elastik, lodhesh më pak, mund të varesh dhe te abazhuri, kështu që mendoj se po”, tha ajo.

Aulona-Musta2Aulona-Musta1aulona-2

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.