Modelja e zhveshur brenda në vaskë

9.3 milionë ndjekësit e saj në “Instagram” dhe jo vetëm, e njohin Demi Rose për format e saj mahnitëse.

Ajo publikon në profilin e saj në këtë rrjet social, foto e video mjaft seksi dhe provokuese, që “tërbon” fansat.   

 

 

DEMI ROSE3

E kështu ka bërë edhe së fundmi me një set fotografik, i realizuar në Bali. Modelja britanike shfaqet “hot” brenda në një vaskë.

24 vjeçarja u shfaq e zhveshur teksa qëndronte në një vaskë dhe mbulonte pjesët intime me lule dhe duar.

demi3-1DEMI ROSE4DEMI ROSE2DEMI ROSE1DEMI ROSE

DEMI ROSE5

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.