Minatori nga Bulqiza që kishte ëndërr të takone Berishën

Mbrëmjen e djeshme, ish-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuar në emisionin “Opinion”

Por në fund të emisionit dikush kishte ardhur të takonte Berishën.

Bëhet fjalë për minatorin nga Bulqiza të cilin Blendi Fevziu, e ka takuar në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili i shprehu dëshirën e këtij të fundit që kur Berisha të ishte në ‘Opinion’ ai të vinte dhe ta takonte.

Ramazani mbërriti në studion e ‘Opinion’ dhe në fund të emisionit është përshëndetur me ish kryeministrin Berisha dhe ka realizuar me të një fotografi.

5-2-768x1024.jpg

video-4-768x1024.jpg

video-3-768x576.jpg

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.