Merr flakë markata e Durrësit

Markata e Durrësit është përfshirë këtë mëngjes nga flakët.

Dy zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje ndërsa deri më tani mësohet se zjarri ka rënë në sektorin e bulmetit.

Nuk dihet ende nëse ka të plagosur teksa në ndihmë të repartit zjarrfikës në vendngjarje ka shkuar policia e rendi dhe ajo bashkiake

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.