ME VEZËT ‘RAMA IK’, BERISHA BËN URIMIN E VEÇANTË PËR PASHKË

Ish-kryeministri  Sali Berisha ka uruar sot të gjithë besimtarët katolikë me rastin e Pashkëve në një formë shumë të veçantë.

Ai ka publikuar një foto, të cilën ia kanë dërguar nga Gjermania dhe e cilëson si urimin më të bukur.

Në foto paraqiten disa vezë ngjyrë të bardha, ku mbi to shkruhet me ngjyrën blu ‘Rama Ik’.

58376702_1256163857877852_1462113773589364736_n.jpg

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.