MARINA DHE GETI PRINDËR PËR HERË TË PARË? PUBLIKOHET FOTOJA QË HEDH DYSHIME

Shpesh është përfolur për një shtatzëni të mundshme të Marina Vjollcës e cila u martua para dy vjetësh më reperin e njohur Getoar Selimi.

Kujtojmë që vitin e kaluar Marina për muaj të tërë u tha se ishte shtatzënë e më pas moderatorja deklaroi se nuk ishte e vërtetë.

Mirëpo këtë herë duket se Geti dhe Marina e ka dhënë vetë lajmin e ëmbël me foton e fundit të postuar në Instagram. Fansat po dyshojnë se çifti po pret një fëmijë pasi në foto shfaqen të dy duke mbajtur duart tek barku i Marinës teksa duken shumë të lumtur.

‘Kështu sic duket foto do je shtatzënë. Ishalla do bëni një bebe tepër të bukur se jeni të dy si rrush’.

‘Marina shtatzënë? Të paktën në foto kështu duket duke parë që Geti dhe Marina kane vendosur dorën tek barku i Marines’.

‘Po vjen një bebe’, janë disa nga komentet e shumta të fansave teksa ky postim i Marinës është mbushur me pyetjen nëse ajo është shtatzënë.

640-0-5d080791a8e83.jpg

 

 

640-0-5d0807933507b.jpg

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.